Kupimy każde auto

Skupowanie samochodów to nowatorski biznes. Mieszkańcy Polski coraz w większości wypadków powierzają prace specjalistom z danej dziedziny ceniąc czas oraz widząc korzyści takie rozwiązania. Kiedyś było nierzeczywiste, ażeby w trakcie sprzedaży samochodu korzystać z usług firmy prowadzącej skup samochodów na swój rachunek. Samochody były wstawiane do auto komisu a właściciel długi czas oczekiwał na sprzedaż samochodu. Jednakże w miarę rozwoju gospodarczego oraz dodatkowo przyspieszenia tempa życia, gospodarka polska zaczerpnęła wzorce z Państw takich jak Niemcy czy Włochy, a Polacy coraz chętniej korzystają z usług profesjonalnych firm świadczących skup aut za gotówkę.


tel. 730 660 730

Na tej zasadzie funkcjonuje nasza firma prowadząca od wielu lat skup pojazdów osobowych, ciężarowych oraz terenowych. Za samochody natychmiast płacimy gotówką oferując stawki zbliżone do cen rynkowych pojazdów. Działamy 7 dni w tygodniu, posiadamy przedstawicieli handlowych którzy dojadą we wskazane miejsce z gotówką oraz odkupią Państwa auto.

Nasze standardy i nasza bogata praktyka podczas skupu samochodów pozwala zapewnić naszym kontrahentom maksymalne bezpieczeństwo transakcji , a ponadto najbardziej atrakcyjne warunki skupu aut w całej Polsce. W chwili obecnej skup samochodów prowadzimy w całej Polsce, posiadamy oddziały w takich miastach jak Poznań, Kraków, Łódź, Katowice, Opole, Zielona Góra, Jelenia Góra a nasza siedziba główna mieści się we Wrocławiu.

Aby ułatwić i przyspieszyć kontakt z klientem na stronie naszego auto komisu znajdziecie Państwo formularz, dzięki któremu szybko ("jak turbo ekspres") będziemy mogli wycenić Pańskie auto i skontaktować się w celu umówienia na spotkanie i dokonania transakcji. =)

Nasz skup aut wrocław wypłaca najlepsze ceny! Nie wierzysz? Sprawdź nas.

wycena auta

Najlepsze Ceny skupu

spośród firm złomowanie i skup aut możemy poszczycić się bezkonkurencyjną ofertą dzięki czemu nasza firma dynamicznie się rozwija !

sprzedaż auta

kupię każde auto skup samochodów

czy to używane, powypadkowe, na części lub na złom nasz skup interesuje każde auto ! dowiedz się więcej - czekamy na bezpośredni kontakt !

gotówka za auto

Konkurncja płaci lepiej ?

czas na naszą propozycję cenową - nasz cennik aut używanych zależny jest od Średnich cen rynkowych aut oraz cen złomu na giełdach

allegro
otomoto
motogratka