Kasacja pojazdów Wrocław

Pragniemy Państwa poinformować iż skup71 skupuje także samochody które dla swoich właścicieli stały się problemem. Często bywa tak, że auto uległo uszkodzeniu właściciel kupuje nowe a poprzednie stoi pod domem i niszczeje. Co więcej należy pamiętać, że za takie auto cały czas należy opłacać składkę OC. Złomowanie aut Wrocław zdarzają się także przypadki, że samochód jest stary i zaniedbany i nie stanowi potencjalnie żadnej wartości.


tel. 730 660 730

Takie auta to problem i to dość kosztowny – często zdarza się tak, że firmy zajmujące się utylizacją pojazdów wymagają od osób chcących ze złomować pojazd opłat nawet w wysokości 400-500zł. My zrobimy to za darmo a często wypłacimy także pieniądze za Twój samochód.

Nasz skup aut złomuje samochody jedynie na terenie Wrocławia oraz okolic. Istnieje możliwość darmowego złomowania pojazdów pochodzących z innych regionów należy jednak taki samochód dostarczyć do naszej siedziby we Wrocławiu. Samochody z Wrocławia i okolic odbieramy własnym transportem. Tak więc jeśli posiadasz pojazd do ze złomowania wypełnij formularz – nie zapomnij, krótko opisać jego stan, lokalizację pojazdu, ewentualnie jeśli posiadasz dołącz zdjęcie auta. Po otrzymaniu takiej wiadomości skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu spotkania

Aby ułatwić i przyspieszyć kontakt z klientem na stronie naszego auto komisu znajdziecie Państwo formularz, dzięki któremu szybko ("jak turbo ekspres") będziemy mogli wycenić Pańskie auto i skontaktować się w celu umówienia na spotkanie i dokonania transakcji. =)

Nasz skup aut wrocław wypłaca najlepsze ceny! Nie wierzysz? Sprawdź nas.

wycena auta

Najlepsze Ceny skupu

spośród firm złomowanie i skup aut możemy poszczycić się bezkonkurencyjną ofertą dzięki czemu nasza firma dynamicznie się rozwija !

sprzedaż auta

kupię każde auto skup samochodów

czy to używane, powypadkowe, na części lub na złom nasz skup interesuje każde auto ! dowiedz się więcej - czekamy na bezpośredni kontakt !

gotówka za auto

Konkurncja płaci lepiej ?

czas na naszą propozycję cenową - nasz cennik aut używanych zależny jest od Średnich cen rynkowych aut oraz cen złomu na giełdach

allegro
otomoto
motogratka